INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH – LUTY 2020 R.

I SOBOTA      1.02.               

17.00 + za zmarłych: Stanisława Płonka, ks. Stanisław Kuczek, Tadeusz Marszałek, Paweł Kózka,  Adam Stachura, Antonina Ćwiklicka, Gertruda Łukasik, Zbigniew Błasiak, Franciszek Rusek, Danuta Sommer, Adam Grzybek, ks. Krzysztof Straub, Jan Nowak, Stefan Naglik, ks. Marek Kręcioch

NIEDZIELA  2.02.         

8.00 + Antoni Paw – w 2 rocznicę śmierci, żona Bernadetta, syn Sławomir

10.00 – w intencji PARAFIAN /29 rocznica erygowania Parafii/

16.00 – za ++ Z ROCZNYCH WYPOMINKÓW

PONIEDZIAŁEK  3.02.   !17.00 + Stefan Naglik /popogrzebowa/              

WTOREK    04.02.      

17.00 + Maria i Józef Wróbel

ŚRODA    05.02.           

!!! 8.00 + Franciszek Rusek /popogrzebowa/              

CZWARTEK  06.02.       

17.00 + Jan Łukasik – w 1 rocznicę śmierci

I PIĄTEK 7.02.                  

!!!16.30 – intencja Apostolstwa Dobrej Śmierci /rezerwa/

SOBOTA 8.02.                          

8.00 + Paweł Kózka /popogrzebowa/              

NIEDZIELA  9.02.       

8.00 + Helena Krawczyk – w 1 rocznicę śmierci, siostra Irena, brat Paweł oraz ++ rodzice: Helena i Franciszek Tlałka

10.00 + Antonina i Ignacy Bies

16.00 + Maria i Stefan Klęczar /rezerwa/

PONIEDZIAŁEK  10.02.      

17.00 + Gertruda Łukasik /popogrzebowa/              

WTOREK  11.02.                    

17.00 + Stefan Naglik /popogrzebowa/

ŚRODA 12.02.         

!!! 8.00 + Adam Grzybek  /popogrzebowa/              

CZWARTEK  13.02.       

17.00 + Adam Stachura /popogrzebowa/              

PIĄTEK  14.02.               

17.00 + Jan Nowak /popogrzebowa/              

SOBOTA    15.02.                          

8.00 + Tadeusz Marszałek /popogrzebowa/              

NIEDZIELA  16.02.           

8.00 + Gertruda Łukasik /popogrzebowa/              

10.00  + Stanisław Grzybek – w 5 rocznicę śmierci /rezerwa/

16.00 + Maria Pawełkiewicz

PONIEDZIAŁEK  17.02. 

17.00 + Franciszek Stawowczyk – w 5 rocznicę śmierci /rezerwa/

WTOREK    18.02.         

!!! 8.00 + Zbigniew Błasiak /popogrzebowa/              

ŚRODA    19.02.         

17.00 +  Paweł Kózka /popogrzebowa/              

CZWARTEK  20.02.     

8.00 + Franciszek Rusek /popogrzebowa/              

III PIĄTEK  21.02.        

17.00 + za zmarłych: Stanisława Płonka, ks. Stanisław Kuczek,         Tadeusz Marszałek, Paweł Kózka,  Adam Stachura, Antonina Ćwiklicka, Gertruda Łukasik, Zbigniew Błasiak, Franciszek Rusek, Danuta Sommer, Adam Grzybek, ks. Krzysztof Straub, Jan Nowak, Stefan Naglik, ks. Marek Kręcioch, Marek Zajas    

SOBOTA 22.02.                    

8.00 + Bronisław Naglik, żona Waleria, syn Zbigniew /rezerwa/             

NIEDZIELA 23.02.        

8.00 + Stanisław Wojdaszka  – w 5 r. śm. /rezerwa/

10.00 – w intencji Parafian

16.00 + Stefania Knapik – w 2 r. śm., z Rodzicami i Rodzeństwem /rezerwa/

PONIEDZIAŁEK  24.02.                   

17.00 + Stefan Naglik /popogrzebowa/

WTOREK    25.02.                         

17.00 + Tadeusz Marszałek /popogrzebowa/              

ŚRODA  POPIELCOWA  26.02.       

8.00 + Gertruda Łukasik /popogrzebowa/

17.00 + Alojzy Jonkisz – rocznica śmierci  /rezerwa/

  18.30 + Stefan Naglik  /popogrzebowa/

CZWARTEK  27.02.     

8.00 + Franciszek Rusek /popogrzebowa/

18.00 – w intencji rocznicy urodzin: Daniela, Marka i Michała /rezerwa/

PIĄTEK  28.02.             

17.00 – rekolekcyjna Droga Krzyżowa

18.00 + Apolonia Mrozik /rezerwa/

SOBOTA  29.02.         

!!! 8.30 – 1/ w intencji Parafian

2/ + Paweł Kózka /popogrzebowa/