VI NIEDZIELA ZWYKŁA 16 II 2020 R.

  1. Składam gorące podziękowanie za dzisiaj złożone ofiary, jako  SPECJALNA na cele związane z dokonanymi ostatnio inwestycjami związanymi z przygotowaniami do konsekracji kościoła. BÓG ZAPŁAĆ!
  • W liturgii tygodnia:

– w poniedziałek – modlitwy wstawiennicze do św. Jana Kantego i okazja do uczczenia relikwii;

– w piątek, jako III miesiąca modlitwy wstawiennicze do św. Faustyny
i okazja do uczczenia relikwii. Msza św. za zmarłych z ostatnich 12 miesięcy. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy;

– w sobotę – święto Katedry św. Piotra.

  • W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na koszty związane z ogrzewaniem obiektów parafialnych. Bóg zapłać! wszystkim ofiarodawcom.
  • Dzisiaj rozpoczęliśmy czas wynagradzania Panu Jezusowi za grzechy, czyli tzw. 40-godzinne nabożeństwo. Proszę o udział w tej szczególnej modlitwie przebłagalno-adoracyjnej. W tygodniu zaś wystawienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie pół godziny przed każdą Mszą św.
  • Bóg zapłać! za troskę o czystość kościoła w dniach: 5 – 19.02.2020 r. następującym osobom: Bernadeta Mitoraj, Maria Stein, Alicja Klimas, Maria Muś, Ewa Niedziela. Do kwiatów dołożyły się: Krystyna Czarnik, Małgorzata Czarnik, Adriana Bączek.
  • W przyszłą niedzielę młodzież zaproponuje materiały pomocne w aktywnym przeżywaniu okresu Wielkiego Postu. Koszt 5 zł. Jeśli będzie zainteresowanie z Waszej strony – postaram się nabycie ich w Środę Popielcową.
  • Parafialne Rekolekcje Wielkopostne będziemy przeżywać
    od 26 -29 lutego, tj. od Środy Popielcowej do soboty. Program będzie zaprezentowany w przyszłym tygodniu.