INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH 27 XII 2020 – 24 I 2021 R.

NIEDZIELA  27.12.

  8.00 + Jerzy Paw – w 3 rocznicę śmierci

10.00 + Rozalia Jedlińska /popogrzebowa/

11.30 – w intencji Parafian /MSZA ŚW. – RECYTOWANA/

PONIEDZIAŁEK –  28.12.

17.00 + Zbigniew Prus /popogrzebowa/

WTOREK – 29.12.                       

  8.00 + Józef Rusin /popogrzebowa/

16.00 – w intencji pewnej Rodziny z Szydłowca, która wsparła materialnie naszą Parafię; z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze

ŚRODA – 30.12.                  

17.00 + Roman Ehrhardt /popogrzebowa/

CZWARTEK – 31.12.               

 17.00 – Nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne na zakończenie roku kalendarzowego i następnie Msza święta w intencji Parafian

PIĄTEK – 1 I 2021 – ŚWIĘTEJ  BOŻEJ  RODZICIELKI   MARYI

8.00 – wynagradzająca – intencja Apostolstwa DŚ /rezerwa/

10.00 + Jolanta Szarek – w 17 rocznicę śmierci

11.30 – w intencji Parafian /MSZA ŚW. – RECYTOWANA/

16.00 – za zmarłych: Stefan Naglik, Marek Zajas, Karol Sekuła,

            Czesław Sokół, Maria Juras, Władysława Zemła,

              ks. Edward Brączek, Józef Rusin, Zbigniew Prus,

            Rozalia Jedlińska, Roman Ehrhardt, Irena Wikar

I SOBOTA – 2.01.

17.00 – w intencji Rodzin zaproszonych – o błogosławieństwo Boże  

              /rodziny z ul. Łęg, Platanowa, Błękitna, Podbeskidzka, Łąkowa/

NIEDZIELA  – 3.01.  

  8.00 + Maria Pawełkiewicz

10.00 + Roman Ehrhardt /popogrzebowa/

11.30 – w intencji Parafian /MSZA ŚW. – RECYTOWANA/

16.00 + Gertruda i Edward Łukasik, syn Kazimierz /rezerwa/

PONIEDZIAŁEK –  4.01.

17.00 w intencji Rodzin zaproszonych – o błogosławieństwo Boże 

            /rodziny z ul. Stawowa, Wesoła 38,40; Kościelna/

WTOREK – 5.01.                

17.00 w intencji Rodzin zaproszonych – o błogosławieństwo Boże 

                 / rodziny z ul. Widokowa, Lipowa 48,50; Górka,                  

        Wspólna, Jędrzejowskiego, Wąska, Lipowa/

ŚRODA – 6.01. – uroczystość OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

  8.00 + Bronisław Urbańczyk – rocznica śmierci, z Rodzicami

10.00 + Stefan Naglik – w 1 rocznicę śmierci – żona Maria /rezerwa/

11.30 – w intencji Parafian /MSZA ŚW. – RECYTOWANA/

CZWARTEK – 7.01.               

17.00 w intencji Rodzin zaproszonych – o błogosławieństwo Boże  

              /rodziny z ul. Świętojańska, Miasteczko, Kościelna 2,6,8/

PIĄTEK – 8.01.               

17.00 w intencji Rodzin zaproszonych – o błogosławieństwo Boże  

              /rodziny z ul. Wesoła, Źródlana, Zacisze,

Osiecka, Spokojna – od Osieka, Włosieńska/

SOBOTA – 9.01.

17.00 – w intencji Rodzin zaproszonych – o błogosławieństwo Boże  

                 / rodziny z ul. Podlas, Sadowa, Bukowa,

                              Spokojna – od Witkowic, Kłosowa/

NIEDZIELA  10.01.

  8.00 + Władysław Hankus – w 3 rocznicę śmierci /rezerwa/

10.00 + Stanisław Musiał – w 5 rocznicę śmierci /rezerwa/

11.30 – w intencji Parafian /MSZA ŚW. – RECYTOWANA/

16.00 + Franciszek i Karolina Bryndza /rezerwa/

PONIEDZIAŁEK – 11.01.

!!! 8.00 + Józef Rusin/popogrzebowa/

WTOREK – 12.01.                      

17.00 + Roman Ehrhardt /popogrzebowa/

ŚRODA – 13.01.                  

!!! 8.00 + Rozalia Jedlińska /popogrzebowa/

CZWARTEK – 14.01.               

17.00 + Józef Rusin/popogrzebowa/

III PIĄTEK – 15.01.               

17.00 – za zmarłych: Stefan Naglik, Marek Zajas, Karol Sekuła,

            Czesław Sokół, Maria Juras, Władysława Zemła,

              ks. Edward Brączek, Józef Rusin, Zbigniew Prus,

            Rozalia Jedlińska, Roman Ehrhardt, Irena Wikar

SOBOTA – 16.01.

17.00 + Roman Ehrhardt /popogrzebowa/

NIEDZIELA  17.01.

  8.00 + Kazimierz i Stanisława Sztafiński, syn Stanisław,
  zięć Józef, wnuk Dawid /rezerwa/

10.00 – dziękczynna z okazji  urodzin Wiesława /rezerwa/

11.30 – w intencji Parafian /MSZA ŚW. – RECYTOWANA/

16.00 + Danuta Płonka – w 5 rocznicę śmierci /rezerwa/

PONIEDZIAŁEK – 18.01.

17.00 + Józef  Rusin/popogrzebowa/

WTOREK – 19.01.                      

17.00 + Zbigniew Prus /popogrzebowa/

ŚRODA – 20.01.                  

17.00 + Rozalia Jedlińska /popogrzebowa/

CZWARTEK – 21.01.               

  8.00 + Roman Ehrhardt /popogrzebowa/

PIĄTEK – 22.01.                

17.00 – /wolna/

SOBOTA – 23.01.

17.00  – /wolna/

NIEDZIELA  24.01.

  8.00 + Franciszek Dusik /rezerwa/

10.00 + Krystyna Adamus – w 14 rocznicę śmierci /rezerwa/

11.30 – w intencji Parafian /MSZA ŚW. – RECYTOWANA/

16.00 – za ++ ROCZNYCH WYPOMINKÓW