INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH – MARZEC 2018 R.

26 II PONIEDZIAŁEK 1700 – dziękczynna za modlących się w intencji Martyny Śliwka

           /za dar przeżycia oraz o bł. Boże z okazji urodzin/

27 II WTOREK   800 +  Stanisława Żuławska /popogrzebowa/
28 II ŚRODA 1700 + Józef Kudłacik, żona Franciszka, córka Bronisława /rezerwa/
1 III CZWARTEK  800 + Władysław Hankus /popogrzebowa/
2 III I PIĄTEK   800 + Jan Kramarczyk /popogrzebowa/

1700 –  za ++ zmarłych: Bronisław Naglik, Waleria Naglik, Stanisława Bartuś, Antonina Bies, Maria Naglik, Jacek Marszałek, Stefania Górowicz, Bronisław Pyka, Jerzy Paw, Stanisława Żuławska, Władysław Hankus,

Jan Kramarczyk, Antoni Paw 

3 III  

I SOBOTA

  800 + Stanisława Żuławska /popogrzebowa/

1700 – Wynagradzająca /Intencja Apostolstwa Dobrej Śmierci/

4

 III

NIEDZIELA

 

  800 + Kazimierz Krawczyk oraz ++ rodziców /rezerwa/

1100 + Edward Kawczak, Stanisław Spiesz – rocznica śmierci obojga

1600 + Maria Pawełkiewicz

5 III PONIEDZIAŁEK 1700  + Władysław Hankus /popogrzebowa/
6 III WTOREK   800 + Antoni i Zofia Raj /rezerwa/
7 III ŚRODA 1700  + Wawrzyniec Płonka, zona Rozalia, córka Maria /rezerwa/
8 III CZWARTEK  800 – rezerwa
9 III PIĄTEK 1700 – wotywna do Ducha Świętego i w intencji kapłanów /intencja własna-ks.M./

          dzień modlitw do bł. ks. Jerzego Popiełuszko

10 III SOBOTA 800  +   Antoni Paw /popogrzebowa/
11

III

NIEDZIELA   800 +  Karol i Katarzyna Paw /rezerwa/

1100 +  Jan Kramarczyk /popogrzebowa/

1600 + Alojzy Jonkisz /rezerwa/

12 III PONIEDZIAŁEK

Św. Jan Kanty

 

1700 – na 80-tą rocznicę urodzin Emilii /rezerwa/

 

13 III WTOREK !!! 745 + Antoni Zborowski, żona Jadwiga, córka Maria /rezerwa/
14 III ŚRODA  1700 +  Józef Płonka /rezerwa/
15 III CZWARTEK   800 + Władysław Hankus /popogrzebowa/
16 III  III PIĄTEK

bł. ks. Michał Sopoćko

   800 +  Jan Kramarczyk /popogrzebowa/

 

1730  – za ++ zmarłych:  Bronisław Naglik, Waleria Naglik, Stanisława Bartuś, Antonina Bies, Maria Naglik, Jacek Marszałek, Stefania Górowicz, Bronisław Pyka, Jerzy Paw, Stanisława Żuławska, Władysław Hankus,

Jan Kramarczyk, Antoni Paw

17 III SOBOTA  800 + Jan Paw – w 25 rocznicę śmierci /rezerwa/
18 III  

 

NIEDZIELA

  800 + Józef Juras, syn Jan /rezerwa/

1100 + Zofia Wołoszyn – w 13 rocznicę śmierci /rezerwa/

1600 + Stefania i Tomasz Naglik /rezerwa/

19 III PONIEDZIAŁEK 1700 + Józef Nowak, żona Maria /rezerwa/
20 III WTOREK !!! 700 – za dusze w czyśćcu cierpiące /intencja własna – ks. Marian/
21 III ŚRODA   1700 – na 6-tą rocznicę urodzin Szymona /rezerwa/
22 III CZWARTEKŚw. Jan Paweł II   800 + Jan Kramarczyk /popogrzebowa/1700 + Agnieszka i Ludwik Dyrdoń z rodzicami oraz Jan Drzewiecki z rodzicami /rezerwa/
23 III PIĄTEK  1700 + Józef i Gertruda Śliwka /rezerwa/
24 III SOBOTA   800 + Bronisław Pająk – w 6 rocznicę śmierci /rezerwa/
25

III

 

NIEDZIELA

PALMOWA

  800 + Franciszek i Waleria Nycz /rezerwa/

1100 + Stanisław Domasik – w 2 rocznicę śmierci /rezerwa/

1600 + Stefan Jekiełek /rezerwa/

26 III WIELKI

PONIEDZIAŁEK

1700 + Jan Kramarczyk /popogrzebowa/
27 III WIELKI

WTOREK

  800 +  Antoni Paw /popogrzebowa/
28 III WIELKA

ŚRODA

1700 +  Antoni Paw /popogrzebowa/
29 III WIELKI

CZWARTEK

  1800 – dziękczynna za dar kapłaństwa /intencja własna – ks. Marian/
30 III WIELKI

PIĄTEK

  1800 – LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ
31 III WIELKA

SOBOTA

  1800 – W INTENCJI PARAFIAN
1

IV

 NIEDZIELA

WIELKANOCNA

  600 – W INTENCJI PARAFIAN

1000 + Franciszek Gabryś /imieninowa/ /rezerwa/

1130 + Maria Pawełkiewicz

2

IV

PONIEDZIAŁEK

WIELKANOCNY

  800 + Jan Hałat z żonami: Marią i Rozalią /rezerwa/

1000 + Mieczysław Górowicz /rezerwa/

1130 – dziękczynna z okazji 60 rocznicy urodzin Stefanii Paw

– o błogosławieństwo Boże i zdrowie /rezerwa/