INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH – MARZEC 2020 R.

NIEDZIELA  1.03.         8.00 – za ++ z ROCZNYCH WYPOMINKÓW

      10.00 +  Edward Kawczak – w rocznicę śmierci, z Rodzicami

       15.45 + Stefania Tlałka – w 34 rocznicę śmierci, mąż Marian /rezerwa/

PONIEDZIAŁEK  2.03.   17.00 + Józefa Kasprzak, mąż Franciszek, syn Jan z żoną Krystyną  /rezerwa/    

       
WTOREK    3.03.                    8.00 + Marek Zajas /popogrzebowa/              

ŚRODA    4.03.             17.00 + Adam Grzybek /popogrzebowa/              

CZWARTEK  5.03.        17.00 + Stefan Naglik /popogrzebowa/              

I PIĄTEK 6.03.              8.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące – intencja własna ks. Mariana

          17.00 – intencja Apostolstwa Dobrej Śmierci /rezerwa/

I SOBOTA 7.03.                        17.00 + za zmarłych: Stanisława Płonka, ks. Stanisław Kuczek, Tadeusz Marszałek, Paweł Kózka,  Adam Stachura, Antonina Ćwiklicka, Gertruda Łukasik, Zbigniew Błasiak, Franciszek Rusek, Danuta Sommer, Adam Grzybek, ks. Krzysztof Straub, Jan Nowak, Stefan Naglik, ks. Marek Kręcioch, Marek Zajas

NIEDZIELA  8.03.         8.00 – w intencji Kobiet /intencja Koła Gospodyń/

                                     10.00 + Marek Zajas /popogrzebowa/              

                                      15.15 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i Nabożeństwo

                                     15.45 + Józef Płonka – w 12 rocznicę śmierci /rezerwa/

PONIEDZIAŁEK  9.03.       17.00 + Maria Pawełkiewicz              

WTOREK  10.03.                   17.00 + Paweł Kózka /popogrzebowa/

ŚRODA 11.03.               17.00 + Tadeusz Marszałek /popogrzebowa/              

CZWARTEK  12.03.         8.00 + Stefan Naglik /popogrzebowa/              

PIĄTEK  13.03.               17.00 + Jan Paw z Rodzicami /rezerwa/              

SOBOTA    14.03.                          8.00 + Helena i Józef Goc /rezerwa/              

NIEDZIELA  15.03.           

8.00 + Rozalia i Józef Nycz z rodzicami              

10.00 – z okazji Rocznic urodzin: Daniel, Marek, Michał, Szymon /rezerwa

15.15 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i Nabożeństwo15.45 + Jan Hałat, z żonami: Marią i Rozalią /rezerwa

PONIEDZIAŁEK  16.03.  17.00 + Albin Palma – w 12 rocznicę śmierci /rezerwa/

WTOREK    17.03.         !!!7.30 + Marek Zajas /popogrzebowa/                

ŚRODA    18.03.          17.00 + Katarzyna i Karol Paw / rezerwa/               

CZWARTEK  19.03.    17.00 – w intencji Parafian

III PIĄTEK  20.03.         17.00 + za zmarłych: Stanisława Płonka, ks. Stanisław Kuczek, ŚTadeusz Marszałek, Paweł Kózka,  Adam Stachura, Antonina Ćwiklicka, Gertruda Łukasik, Zbigniew Błasiak, Franciszek Rusek, Danuta Sommer, Adam Grzybek, ks. Krzysztof Straub, Jan Nowak, Stefan Naglik, ks. Marek Kręcioch, Marek Zajas    

SOBOTA 21.03.    8.00 + Bronisław Pająk – w 8 rocznicę śmierci /rezerwa/              

NIEDZIELA 22.03.        8.00 + ojciec Józef Juras , syn Jan – 5 rocznica śmierci obojga, syn Adam  /rezerwa

10.00 + Stanisław Domasik – w 4 rocznicę śmierci /rezerwa/

 15.15 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i Nabożeństwo

15.45 – w intencji Parafian

PONIEDZIAŁEK  23.03.  17.00 + Władysław i Maria Siewiorek, syn Jacek /rezerwa/

WTOREK    24.03.          17.00 + Józef i Gertruda Śliwka / rezerwa/  

ŚRODA    25.03.            17.00 + Zdzisław Siewiorek – w 27 rocznicę śmierci /rezerwa/            

CZWARTEK  26.03.       8.00 – w intencji zagubionych kapłanów

PIĄTEK  27.03.              17.00 + Franciszek Rusek /popogrzebowa/  

SOBOTA  28.03.              8.00 + Bronisław Niedziela /rezerwa/  

NIEDZIELA 29.03.        8.00 + Franciszek i Waleria Nycz / rezerwa/

10.00 + Tadeusz Marszałek – w 1 rocznicę śmierci /popogrzebowa/  

 15.15 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i Nabożeństwo

 15.45 + Józef Bizoń – w 6 rocznicę śmierci /rezerwa/

PONIEDZIAŁEK  30.03.  17.00 + Tomasz i Stefania Naglik /rezerwa/

WTOREK    31.03.          17.00 + Michał Wieczorek – w 1 rocznicę śmierci, żona Maria, syn Waldemar / rezerwa/