INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH – STYCZEŃ 2020

INTENCJE  MSZY  ŚWIĘTYCH  – STYCZEŃ  2020

ŚRODA    1.01.    

8.00 + Bronisław Urbańczyk – rocznica śmierci, z Rodzicami oraz o zdrowie dla Heleny      

11.00 + Jolanta Szarek – w 16 rocznicę śmierci /rezerwa/          

16.00 – w intencji Parafian /o Boże błogosławieństwo w 2020 roku/

CZWARTEK 2.01.        

17.00 – w intencji Parafian /odwiedzanych Rodzin/

I  PIĄTEK     3.01.       

17.00 – Intencja Apostolstwa Dobrej Śmierci  /rezerwa/   

I SOBOTA      4.01.                 

17.00 + za zmarłych: Stanisława Płonka, ks. Stanisław Kuczek,

    Tadeusz Marszałek, Paweł Kózka,  Adam Stachura, Antonina

     Ćwiklicka, Gertruda Łukasik, Zbigniew Błasiak, Franciszek

     Rusek, Danuta Sommer, Adam Grzybek, ks. Krzysztof Straub,

     Jan Nowak        

NIEDZIELA  5.01.         

8.00 + Jan Nowak /popogrzebowa/

10.00 + Bernadetta Paw – w 3 r. śm., mąż Antoni, syn Sławomir /rezerwa/

16.00 + Maria Pawełkiewicz

PONIEDZIAŁEK  6.01.  

8.00 + Wawrzyniec i Anna Jekiełek /rezerwa/          

10.00 + Krystyna Adamus – w 13 rocznicę śmierci  /rezerwa/   

11.30 + Stanisław Musiał /rezerwa/

WTOREK    07.01.      

17.00 + Zofia Babiuch – w 15 rocznicę śmierci       

ŚRODA    08.01.       

!!! 7.00 – w intencji Parafian /odwiedzanych Rodzin/

CZWARTEK  09.01.        

8.00 – w intencji Parafian /odwiedzanych Rodzin/

PIĄTEK 10.01.                    

8.00 – w intencji Parafian /odwiedzanych Rodzin/

SOBOTA 11.01.                   

8.00 – w intencji Parafian /odwiedzanych Rodzin/

NIEDZIELA  12.01.     

8.00 + ZA ++ Z ROCZNYCH WYPOMINKÓW

10.00 + Danuta Płonka – w 4 rocznicę śmierci /rezerwa/

16.00 + Stanisława Żuławska – w 2 rocznicę śmierci, mąż Stanisław /rezerwa/

PONIEDZIAŁEK  13.01. 

!!! 7.00 – w intencji Parafian /odwiedzanych Rodzin/

WTOREK  14.01.                   

17.00 + Paweł Kózka /popogrzebowa/

ŚRODA 15.01.          

!!! 7.00 – w intencji Parafian /odwiedzanych Rodzin/

CZWARTEK  16.01.      

17.00 + Tadeusz Marszałek  /popogrzebowa/              

III PIĄTEK  17.01.         

17.00 + za zmarłych: Stanisława Płonka, ks. Stanisław Kuczek, śTadeusz Marszałek, Paweł Kózka,  Adam Stachura, Antonina Ćwiklicka, Gertruda Łukasik, Zbigniew Błasiak, Franciszek Rusek, Danuta Sommer, Adam Grzybek, ks. Krzysztof Straub, Jan Nowak   

SOBOTA    18.01.                         

 8.00 + Antonina Ćwiklicka /popogrzebowa/              

NIEDZIELA  19.01.           

8.00 + Antoni Naglik /imieninowa/ /rezerwa/                                      

10.00  + Kazimierz i Stanisława Sztafiński, syn Stanisław, zięć Józef, wnuk Dawid /rezerwa/

16.00 + Stanisław Dudziak z Rodzicami /rezerwa/

PONIEDZIAŁEK  20.01. 

17.00 + Zbigniew Błasiak  /popogrzebowa/              

WTOREK    21.01.         

17.00 + Gertruda Łukasik  /popogrzebowa/              

ŚRODA    22.01.         

17.00 + Franciszek Rusek  /popogrzebowa/              

CZWARTEK  23.01.     

8.00 + Danuta Sommer  /popogrzebowa/              

PIĄTEK  24.01.           

17.00 + Franciszek Bryndza, żona Karolina /rezerwa/

SOBOTA 25.01.                    

8.00 + Antonina Ćwiklicka /popogrzebowa/              

NIEDZIELA 26.01.      

8.00 + Władysław Hankus  – w 2 r. śm. /rezerwa/

10.00 + Jan Kramarczyk  – w 2 r. śm. /rezerwa/

16.00 + Stanisława Płonka  – w 1 r. śm. /rezerwa/

PONIEDZIAŁEK  27.01. 

!!! 8.00 + Stanisława Byrczek

WTOREK    28.01.           

17.00 – w intencji Weroniki z okazji 19 rocznicy urodzin /rezerwa/

ŚRODA    29.01.      

8.00 lub 17.00 + Adam Stachura  /popogrzebowa/              

CZWARTEK  30.01.     

17.00 + Adam Grzybek  /popogrzebowa/              

PIĄTEK  31.01.           

!!! 8.00 + Jan Nowak /popogrzebowa/