OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1 – 8 XI 2020 R.

  1. W związku z niemożnością modlitwy w sposób, jak to było dotąd: na cmentarzu w godzinach popołudniowych dnia 1 listopada, będę się modlił w Uroczystość Wszystkich Świętych przed każdą Mszą świętą, polecając Waszych bliskich zmarłych spisanych w WYPOMINKACH JEDNORAZOWYCH.

2. Również w Dzień 2 listopada będę się modlić za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych przed Mszami świętymi o godz. 17.00; 17.45 i 18.30.

3. W niedzielę, 8 listopada również będę polecać zmarłych z wypominków jednorazowych przed Mszami świętymi.

4. Jeśli warunki na to pozwolą odprawię modlitwy za zmarłych na cmentarzu (jak to było zwyczajem 1 listopada) popołudniu, ok. godz. 15.00.

5. W kolejne niedziele listopada przed Mszą świętą o godz. 16.00 będę polecać zmarłych z jednorazowych wypominków.

6. Wypominki roczne będę odczytywać od 15 listopada przed Mszami świętymi o godz. 8.00 i 10.00.

7. SKŁADAM SERDECZNE „BÓG ZAPŁAĆ!” WSZYSTKIM SKŁADAJĄCYM OFIARY DO SKARBON I W KOPERTACH NA CELE INWESTYCYJNE I KONSEKRACJI.

7. DZIĘKUJĘ TYM OSOBOM, KTÓRE OSTATNIMI SKŁADANYMI OFIARAMI PRZYCZYNILI SIĘ DO WYPOSAŻENIA PREZBITERIUM W BALASKI, NAKRYCIA NA BALASKI, TZW. ANTYPENDIUM ORAZ NOWE LICHTARZE I ŚWIECE.

7. DZIĘKUJĘ ZA OFIARY NA FUNDUSZ OGRZEWANIA KOŚCIOŁA W ZBLIŻAJĄCYM SIĘ SEZONIE GRZEWCZYM składane w dniu 1 oraz 2 listopada.

8. DZIĘKUJĘ ZA OFIARY NA FUNDUSZ OGRZEWANIA KOŚCIOŁA W ZBLIŻAJĄCYM SIĘ SEZONIE GRZEWCZYM składane w dniu 1 oraz 2 listopada.

9. Msze święte na przyszły, 2021 rok można rezerwować od niedzieli, 8 listopada w zakrystii. Proszę zachować dystans. W zakrystii może przebywać 1 osoba. Pozostałe osoby proszę o oczekiwanie w ławkach na powierzchni kościoła.

10. Rezerwacja telefoniczna Mszy świętych będzie możliwa od 9 do 14 listopada od godz. 20.00 do 22.00 (tel. stacjonarny 33/845 40 50 lub komórkowy 696 224 777).

11. OGŁOSZENIA PARAFIALNE BĘDĄ PRZEKAZYWANE NA BIEŻĄCO W CZASIE TRANSMISJI MSZY ŚWIĘTYCH W NIEDZIELE I W TYGODNIU.
Aby otrzymywać informacje o przekazach online należy na kanale Youtube w wyszukiwarce wpisać: parafia malec i nacisnąć: SUBSKRYBUJ.

12. Gorąco proszę o wspieranie troski o nasz kościół.
Proszę, aby w trosce o Nasz Dom Boga z nami przekazywać ofiary na bieżące utrzymanie Parafii oraz inwestycyjne, konsekracyjne lub fundusz na ogrzewanie i inne media przez przelew na konto parafialne lub stronę tacaonline.pl/malec1991 lub tacaonline.pl/malec-1991. Serwis obsługuje: Przelewy24.

UFAM, ŻE W TEJ TRUDNEJ DLA KAŻDEGO SYTUACJI, WSPÓLNYMI SIŁAMI BĘDZIEMY SIĘ TROSZCZYĆ O DOBRO NASZEJ PARAFII.

13. Składam serdeczne podziękowanie Tym Parafianom, Rodzinom, które w I etapie pandemii odpowiedzieli z troską poprzez przekazanie SOLIDARNOŚCIOWEGO DATKU WIELKANOCNEGO. To, że Nasz kościół pięknieje, że można się w nim modlić, nawiedzać, czuć się jak U SIEBIE w spotkaniu z Chrystusem i w Gronie Wspólnoty Parafii jest WASZĄ ZASŁUGĄ. Dziękuję, za zaufanie którym mnie obdarzacie i wszelkimi wyrazami szacunku i wdzięczności. Ze swej strony pamiętam o Was i polecam Was w modlitwie przed wizerunkiem Naszej Matki i Królowej Maleckiej.